Mixer Sessions IV- Portfolyo Atölyesi

EN

 15 Mart 2019, Cuma ve 03 Nisan 2019, Çarşamba

Genç sanatçılara işlerini sergileme fırsatı sunan Mixer Sessions, katılımcılara kariyerlerinin başından itibaren destek olmayı amaçlıyor. Mixer Sessions IV açık çağrı sürecinde başvuruların hazırlanmasına destek olmak amacıyla portfolyo hazırlama atölyeleri düzenliyor.

Sanatçının portfolyosu, kimlik niteliği taşır. Portfolyo, geçmişten bu güne kazanılan ve geliştirilen yeteneklerin, becerilerin hayat bulduğu işlerin düzenlenmesi ve toplanmasından oluşur. Üretime başlandığı andan itibaren gelişim sürecinin dokümante edilmesine ve çeşitli galeriler, küratörler, koleksiyonerler karşısında işlerin tanıtılmasına olanak sağladığı gibi, sanatçıyla kişi ve kurumlar arasında bir köprü oluşturur. Galeri direktörü Bengü Gün tarafından düzenlenecek atölyelerde, katılımcılara profesyonel ve etkili bir portfolyo hazırlama yolunda rehberlik edilecektir. Aynı zamanda Mixer Sessions başvuru süreci hakkında da bilgi verilecektir.

Atölyeler, 15 Mart 2019 Cuma ve 03 Nisan 2019 Çarşamba günü, 17.00-18.00 arası düzenlenecektir.

Katılım ücretsizdir ve 30 kişi ile sınırlıdır.

 

·        15 Mart Cuma günü için kayıt formuna buradan ulaşabilirsiniz.

·        03 Nisan Çarşamba günü için kayıt formuna buradan ulaşabilirsiniz

 

Bengü Gün (d.1982, Mersin) 2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri ve Kültürel Miras Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Dört yıllık yönetim danışmanlığı tecrübesinin ardından İstanbul Modern'de Üyelik Müdürlüğü görevini üstlendi. Kurulduğu 2012 yılından itibaren Mixer'in direktörü olarak görev yapmaktadır.

 

 Adres: Mixer: Mumhane Caddesi, No:46-50, Karaköy, Beyoglu, Istanbul, TURKEY

+902122435443

info@mixerarts.com